🏅💪🏃‍♀️🚴‍♂️ Balatonboglár duatlon OB folytatás! Mix váltó OB győzelem!
🏊‍♂️🏊‍♀️Míg vízilabdásaink ismét medencébe szálltak vasárnap, triatlonosaink a mix váltó OB-n győzedelmeskedtek. 🏆🥇
👏🌟 Serdülő csapatunk egy fantasztikus teljesítménnyel megszerezte az Országos Bajnoki címet! 🥳🏅 Gratulálunk Horváth Ádámnak, Balogh Antóniának, Hertel Máténak és Verebélyi Kincsőnek! 🎉
🌟👍🏆 Ha Te is szeretnél részt venni ilyen fantasztikus sporteseményeken, csatlakozz hozzánk, és szerezz tapasztalatot a legjobbak között! 💪🏃‍♂️🚴‍♀️
🏊‍♂️🏃‍♀️💦 Újonc csapatunk végig mindent beleadva küzdött, és bár sajnos kizárásra kerültek, nagyon szép versenyzést mutattak. Rengeteget tanultunk ebből az élményből, és következő alkalommal már profi módon fognak célba érni! Gratulálunk Pajor Botondnak, Balogh Abigélnek, Zoltai-Mauks Zsombornak és Szegner-Rigó Johannának!🤞👊
👉👏 Minden elismerésünk a felnőtt csapatunknak, hogy részt vettek a váltó versenyen, és büszkén képviselték egyesületünket! Gratulánunk a csapat tagjainak: Dóka Bálintnak, Kuthy Dórának, Dóka Andrásnak és Dókáné Pavisa Nórának!🤗
♥️♥️♥️
🌐🔎 Ha kíváncsi vagy a további eredményeinkre és sportprogramjainkra, látogass el a weboldalunkra!